Šatní skříně

Problém s nedostatkem prostoru pro ukládání různých věcí a to zejména oděvů, jistě někdy řešil každý. Šatní skříně, které si můžete pořídit v obchodech s nábytkem, bývají malé, špatně řešené a při jejich umístění doma zjistíte, že mnoho místa doma máte nevyužito. Řešením jsou šatní skříně na míru, které si můžete nechat zhotovit v jakémkoliv prostoru. Šatny jsou umístěny od podlahy až ke stropu, takže do posledního centimetru využijete místo pro uložení nejen vašeho oblečení. Vybírat můžete z mnoha druhů designu, barvy dřeva a různých dekorativních motivů. Do dětského pokoje je možné pořídit šatní skříně s veselými motivy, například s oblíbenými pohádkovými postavami. Do ložnice si zase můžete nechat vyrobit šatny s vaší oblíbenou fotografií nebo třeba s motivem nějakého slavného uměleckého díla.

Šatní skříně na míru

Šatní skříně na míru vám pomohou navrhnout zkušení architekti a doma vám je během chvíle smontují šikovní technici. Nezáleží na tom, zda chcete skříně na míru umístit do velké haly nebo třeba do malé komory. Skříně mohou mít klasické otevírání dveří k sobě anebo dveře posuvné. Stejně tak si můžete vybrati i počet a řešení poliček, případně tyčí na zavěšení ramínek. Už nebudete muset řešit kam uložit sezonní oblečení, které zrovna nepotřebujete. Prostorné šatní skříně na míru poskytují mnoho místa pro uložení věcí, které používáte každý den nebo pouze příležitostně. Skříně se však nemusí využívat pouze jako šatny. V dětských pokojích tam můžete uskladnit hračky a jiné dětské potřeby, v kuchyni náčiní pro vaření a v kanceláři například šanony.

Šatní skříň – materiál

Určitě si vyberete skříň, která se do vašeho interiéru bude hodit co nejlépe. V nabídce je smrk, třešeň, ořech, dub a jiné druhy dřeva, ze kterých si jistě vyberete. Šatní skříně také můžete mít čistě bílé nebo naopak pestrobarevné, se zrcadlem nebo bez. Luxusně působí šatny, které mají celou přední stěnu pouze zrcadlovou, což je také velice praktické. Pokud si nejste jistí, jaké skříně na míru by pro vaši domácnost byly tím nejlepším řešením, nechte si poradit od profesionálních architektů. Jistě společně přijdete na to nejlépe možné řešení. Šatní skříně pak mohou být opravdovým designovým kouskem, který dá pokoji úplně jiný rozměr. Pořiďte si skříně na míru třeba do každé místnosti vašeho bytu a budete jistě nadšeni, kolik místa pro uložení věcí máte a zároveň jakou moderní a vkusnou domácností se můžete pochlubit.



Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.