Sněhové frézy

Sněhové frézy
Sněhové frézy – užitečný pomocník pro každého, koho už nudí kolem dokola uklízet bílé nadělení kolem obydlí, na zahradě nebo na jakémkoliv jiném místě. Kvalitní model sněhové frézy si poradí s čerstvou nadílkou sněhu, ale pro určitý model není překážkou ani zledovatělý sníh, namrzlý sníh apod. Sněhové frézy se hodí jak do města, tak na hory.
Jedním z důležitých faktorů při výběru vhodné sněhové frézy jsou mimo jiné povrchy, ze kterých je potřeba sníh odklidit. Sněhové frézy mohou být tedy jednostupňové a dvoustupňové.

Jednostupňová sněhová fréza je vhodná spíše na odklízení sněhové nadílky z rovných a pevných povrchů, kterým může být například dlažba nebo asfalt. Jednostupňové sněhové frézy vynikají svojí nízkou hmotností a snadnou ovladatelností.
Dvoustupňové sněhové frézy využijete především, pokud potřebujete odklidit sníh z nerovných povrchů a jejich výhodou je schopnost odhazovat větší množství sněhu do větší vzdálenosti vyhazovacím komínem. Nevýhodou oproti jednostupňovým sněhovým frézám je větší hmotnost, avšak výhodou je, že pro dvoustupňové sněhové frézy není problém odstranit z povrchů i zledovatělý sníh.

Výhody využívání sněhových fréz
Při využívání sněhové frézy je nespornou výhodou velká úspora času, který můžete využít k daleko příjemnějším aktivitám. Další velkou výhodou je menší fyzická námaha při odklízení sněhu za pomocí sněhové frézy. Sněhová fréza je tudíž ideálním pomocníkem, který je k dostání v mnoha variantách.

Údržba sněhové frézy
Sněhové frézy jsou dodávány s podrobným návodem na použití a také s důležitými informacemi týkající se údržby. Frézy vyžadují pravidelnou kontrolu. Pravidelná kontrola Vaší sněhové frézy je vhodným nástrojem k prodloužení její živostnosti a provozuschopnosti. Pokud odhalíte na sněhové fréze určité funkční nedostatky, tak je v tomto případě nejlepší se obrátit na specializovaný servis a nepouštět se do oprav sami, protože nezkušeným zásahem by se sněhová fréza mohla poškodit.

Nabídka sněhových fréz
V nabídce sněhových fréz nalezneme elektrickou sněhovou frézu, pásovou sněhovou frézu nebo sněhovou frézu benzínovou. Všechny sněhové frézy koupíte online nebo osobně v našem showroomu Kobras v Praze 9 – adresa zde.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.