Jak naplánovat dovolenou s dětmi?

Vybíráte letošní dovolenou? Podmínka zní: „děti s sebou“? Není to žádný problém. Většina hotelových zařízení je dnes připravena na pobyty rodin s dětmi. Hotely zabezpečují vyžití pro děti od útlého věku až po dospívání. Musíte jen pečlivěji vybírat ubytování, kde se bude vašim ratolestem líbit. Usnadnit vám výběr může internetová stránka www.NewGo.cz, která se zabývá prodejem zlevněných pobytů do nejoblíbenějších letních a zimních destinací, ale převážně se soustřeďuje na Českou a Slovenskou republiku.

Naplánovat dovolenou s dětmi není úplně snadné, ale dnešní animační programy, které jsou vyhlášené hlavně u pobytů u moře, jsou příjemným pomocníkem, jak děti zabavit. Hotely v České republice zatím těmito službami až tolik nedisponují, ale za to se snaží o vybudování zázemí pro rodiny s dětmi. V blízkosti ubytovacích zařízení se budují dětská hřiště, prolézačky, dětské koutky, venkovní trampolíny, houpačky a další.

Plánování dovolené s dětmi

Ideální dovolená s dětmi je taková, kde se dá vyrazit autem. V případě, že máte malé děti, tak flexibilita cestování vlastním vozem je velkou výhodou. Libovolný čas odjezdu na dovolenou, frekvence zastávek je na vás a o pohodlí ani nemluvě. Aktivní dovolená spojená s turistikou a cyklistikou bude zajímavější pro rodiče i děti v době, kdy ratolesti vnímají a jsou v předškolním věku. Lázně a wellness, bazénky, termální lázně zvládnete s dětmi v jakémkoliv věku.

Tipy na dovolenou s dětmi v ČR

Hotel Eduard v Jeseníkách, nabízí zvýhodněné ceny ubytování pro děti do 12 let. Hotel nabízí ve svém okolí aktivní odpočinek v podobě turistických a cyklistických tras, ale i pasivní relaxování ve vlastním wellness centru. Hotel nabízí kulečník, ping-pong, badmintonové a tenisové kurty, venkovní bazén a další služby. V Třeboni v hotelu Garni Hotel vám zpříjemní pobyt v lázních Aurora plavecký bazén, tobogán, perličková lavice, divoká řeka, vířivé vany, vodní hřib a další vodní radovánky, které si užijete s celou rodinou. Prohlédněte si aktuální slevy na dovolenou a prožijte krásnou rodinnou dovolenou v České republice.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.