Léto ve Španělsku levněji díky last minute zájezdům

Vzhledem k aktuálnímu dění ve světě, krizi v Řecku, utečenecké krizi v Turecku, nepokojům v Egyptě a teroristickým útokům, se zásadním způsobem mění preference turistů v oblasti volby dovolenkové destinace. Zatímco v předchozích letech volila většina turistů dovolenou v Turecku, Egyptě, Tunisku nebo Řecku, nyní od těchto zemí upouštějí a obracejí svou pozornost k „bezpečnějším“ zemím, jako je například Španělsko.

Španělsko je ideální zemí pro dovolenou Evropanů – nachází se v jihozápadní Evropě, díky čemuž je i pro Čechy pohodlně dostupné vlastním vozem nebo autobusem, nabízí příjemné středomořské klima s teplými slunnými léty, zdejší kultura se prakticky neliší od kultury zbylých evropských zemí a také zdejší kuchyně není ničím extra exotickým (nemusíte se tedy obávat zažívacích problémů jako v Thajsku nebo Egyptě). Hledáte-li i vy místo pro svou letní dovolenou, inspirujte se aktuálními zájezdy do Španělska.

Dovolená pro mladé hledající zábavu i pro rodiny s dětmi

Španělské pobřeží je velmi rozmanité – naleznete zde letoviska s rušným nočním životem, plná plážových barů a skvělé zábavy, stejně jako klidnější místa s příjemnou poklidnou atmosférou, mírně se svažujícími plážemi a skvělým zázemím pro rodiny s dětmi. Vybere si tedy opravdu každý. Aktuální nabídka dovolené ve Španělsku je velmi široká a zahrnuje mimo jiné také last minute zájezdy. Last minute zájezdy do Španělska jsou velmi oblíbené mezi všemi, kdo hledají dovolenou u moře za opravdu výhodnou cenu – díky last minute zájezdům můžete totiž ušetřit i více než 50 % z ceny dovolené.

Nevýhodou last minute zájezdů je ovšem fakt, že nikdy nevíte, které hotely budou v last minute nabídce k dispozici. Máte-li tedy vyhlídnutý konkrétní hotel, rozhodně na last minute zájezdy nečekejte. Pokud jsou vašimi požadavky ovšem pouze dovolená ve Španělsku, typ stravy, doprava a počet dní, rozhodně budete mít z čeho vybírat! Aktuální nabídku last minute zájezdů od desítek CK na jednom místě naleznete na webu srovnávače zájezdů NewTravel.cz, kde můžete jednotlivé nabídky jednoduše a rychle porovnat a vybrat si tu, která vám bude nejvíce vyhovovat.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.