Podzimní dovolená na exotickém ostrově Djerba

Rádi byste se ještě na chvíli vyhřáli na prosluněné písečné pláži, než nastane sychravý podzim a zima? Vypravte se na dovolenou na ostrov Djerba a vychutnejte si dostatek sluníčka i během podzimu. Na ostrově, který se nachází na jihu Tuniska, je více než 320 slunečných dnů v roce a Djerba právem patří k oblíbeným turistickým destinacím evropských turistů. V tuniských letoviscích trvá turistická sezóna skoro po celý rok a zvláště během jara a podzimu se cestovatelé mohou těšit na ideální podmínky kolem 35 stupňů Celsia. Proto neváhejte a vyrazte během letošního podzimu v rámci zajímavých nabídek dovolených last minute na Djerbu i vy.

Nádherná letoviska zasazené v zavlažovaných zahradách

Ostrov nacházející se ve Středozemním moři je celkem rovinatý a nenachází se na něm žádné zajímavé památky. Nachází se na něm však mnoho vynikajících hotelových komplexů, které splní požadavky i těch nejnáročnějších hostů. Hotely leží v přímé blízkosti pláží a jsou obklopené malebnými zavlažovanými zahradami s palmami a další zelení. Navíc během jara a podzimu již v letoviscích není zdaleka tolik lidí jako během hlavní sezóny a vy tak můžete na plážích i v hotelech nalézt potřebný klid k načerpání nové energie do žil. Nejoblíbenější a nejnavštěvovanější letoviska na ostrově Djerba se nachází na východním pobřeží a jedná se o letoviska Mihun a Aghira.

Exotická dovolená plná potápění a dobrodružství

Hlavními lákadly dovolené v Tunisku na ostrově Djerba je bezesporu exotika, vynikající služby a skvělé koupání. Moře kolem ostrova je čisté a poskytuje vynikající podmínky k potápění i rybaření. Zvláště potápěči se mohou těšit na dobrodružné potápění kolem skalních útesů, kde mohou vidět okouzlující exotické rybky a rostliny.

Pokud byste rádi probádali celý ostrov, doporučuji vám zapůjčit si auto nebo skútr. Užijete si hromadu zábavy a navíc se můžete vydat i na nádherné opuštěné pláže na západním pobřeží. V případě, že si přejete vycestovat za exotikou a nechcete utratit mnoho peněz, je pro vás dovolená v Tunisku jasná volba.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.