Poznejte krásu Kanárských ostrovů

Snili jste někdy o exotické dovolené na Kanárských ostrovech? Díky pestré nabídce zájezdů na Kanárské ostrovy si vybere opravdu každý. Nabízíme zájezdy na ostrovy El Hierro, Fuerteventura, Gran Canaria, La Gomera, La Palma, Lanzarote i Tenerife, kde vás čeká vynikající turistické zázemí, komfortní ubytování přímo na pobřeží i pestrá nabídka doprovodných aktivit, jako jsou vodní sporty či velmi oblíbené fakultativní výlety.

Dovolená na Kanárských ostrovech je díky jejich poloze možná po celý rok a vy si tak můžete užívat ničím nerušené chvíle na slunných plážích i v průběhu vánočních svátků či Silvestra.

Klidná dovolená v srdci přírody

Láká vás klidná dovolená v panenské přírodě Kanárských ostrovů? Pak jsou tím pravým místem pro vaši dovolenou menší ostrovy, jako je El Hierro, La Gomera, La Palma či Lanzarote, který byl prohlášen za biosférickou rezervaci a je na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Všechny tyto ostrovy se pyšní nádhernou přírodou, v níž se snoubí hornatý povrch s dlouhými plážemi, bujnou vegetací a křišťálovým mořem, které je rájem pro všechny milovníky potápění a šnorchlování. Dovolená na ostrovech El Hierro, La Gomera, La Palma a Lanzarote je vynikající pro všechny, kdo touží po aktivní dovolené v panenské přírodě, komfortním ubytování a ničím nerušeném odpočinku na slunných plážích, které nejsou přeplněné turisty.

Noční život a dovolená plná zábavy

Jste- li spíše než milovníky přírody, vyznavači rušného nočního života, pak jsou právě pro vás určeny zájezdy na ostrovy jako je Gran Canaria, Tenerife a Fuerteventura, kde na vás čekají krásná letoviska pyšnící se dlouhými písečnými plážemi, luxusními hotely a bohatým nočním.

Na všech těchto ostrovech se můžete těšit na krásná města s nejrůznějšími kulturními památkami, restauracemi, bary i malebnými kavárnami, rušná letoviska nabízející ideální podmínky pro vaši spokojenou dovolenou, ale naleznete zde také klidná zákoutí, kde si můžete užívat ničím nerušené chvíle plné relaxace v příjemném prostředí skrytých zátok a osamělých pláží.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.