Slevy na ubytování v Praze

Chtěli byste poznat krásy našeho hlavního města? Památky, bohatá historie, zábava a kulturní akce – to vše na vás čeká, pokud se rozhodnete strávit pár dní ve stověžaté matičce měst. Vydejte se za poznáním se svými dětmi, rodinou, přáteli nebo si užijte romantiku se svým partnerem či partnerkou. Obdarujte své blízké krásným zážitkem v podobě dovolené a využijte slevy na pobyty v Praze. Neváhejte a poznejte všechny stránky života tohoto města.

Praha nabízí nepřeberné množství nejrůznějších aktivit. Rodinám s dětmi doporučujeme návštěvu aquaparku v Čestlicích, kde děti mohou dovádět na mnoha vodních atrakcích, zatímco rodiče mohou trávit klidné chvíle v odpočinkové zóně. Pro ty, kteří se zajímají o historii, nabízí Praha procházky za poznáním starobylých památek jako například Pražský Hrad, Karlův most, Staroměstské náměstí se slavnou radnicí a mnoho dalších. Na své si přijdou i milovníci kultury, kteří si mohou vybrat z široké nabídky pražských divadel nebo klubů. Určitě stojí za to navštívit Národní divadlo, Vinohradské divadlo, Stavovské divadlo, a další. Příznivci hudby si rádi zajdou na některý z koncertů uváděných v Rudolfinu, Obecním domě, případně mohou zhlédnout některý z muzikálů, kterých pražská divadla nabízí velmi mnoho.

Večerní Praha

Po kvalitním kulturním či sportovním zážitku je vhodné si zajít na dobré jídlo do některé z vyhlášených pražských restaurací, hospůdek či vináren. Nejen, že si pochutnáte na specialitách české kuchyně, ale vyzkoušíte také kvalitní české pivo, případně víno. Pro ty, kteří upřednostňují pasivní odpočinek, se nabízí návštěva některého z wellness zařízení a hotelů, kde můžete absolvovat řadu nejrůznějších masáží, koupelí a zábalů. Nenechejte si ujít také návštěvu sauny, kde prohřejete celé své tělo a zregenerujete svůj organismus.

Neváhejte a využijte slevy na pobyty v Praze ve výši 40 – 60%. Prožijte krásné dny se svými blízkými v našem hlavním městě. Vypravte se za kulturou do divadel, zajděte si na výborné české speciality a zapomeňte na starosti všedních dní.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.