Tunisko – exotika v severní Africe

Toužili jste někdy navštívit Tunisko, exotickou arabskou zemi rozkládající se na pobřeží Rudého moře? Zájezdy do Tuniska jsou velmi oblíbené mezi turisty všechno věku a jsou vhodné také pro rodiny s dětmi, které jistě ocení mírně se svažující pláže, příjemnou atmosféru pobřežních letovisek, komfortní hotely, nízkou kriminalitu i pestrou nabídku fakultativních výletů, které vám umožní poznat krásy Tuniska opravdu zblízka.

Dovolená v Tunisku je ideální způsob, jak si užít levnou exotiku, která je opravdu výborně dostupná a vy si tak ušetříte dlouhé hodiny strávené v letadle. Odměnou vám bude exotická a bujná vegetace zdejších oáz, nádherná pobřežní letoviska s úžasnou architekturou, azurové moře a slunce zářící po celý den.

Nejlepší letoviska Tuniska

Při plánování vaší dovolené v Tunisku můžete vybírat z opravdu široké nabídky kvalitních letovisek, které nabízejí rozmanitou směs arabské kultury a světových hotelových řetězců. Mezi nejkvalitnější letoviska Tuniska patří například ostrov Djerba, Hammamet či Hammamet – Yasmine, Mahdia, Monastir, Sousse, Tabarka, Houmt Souk a Zarzis, kde na vás čekají dlouhé písečné pláže lemované palmami, plážové bary s míchanými koktejly, malebné pobřežní promenády, kurzy potápění a mnoho dalších zpestření vaší dovolené v Tunisku.

Exotické oázy Tuniska

Tunisko je opravdu nádhernou zemí plnou rozmanitých kulturních i přírodních krás. Mezi nejkrásnější přírodní úkazy Tuniska patří trojice horských oáz: Chebika, Tamerza, Mides. Největší z nich, Chebika, je opravdu ideálním místem pro dlouhé romantické procházky i klidné chvíle s vašimi blízkými. Můžete zde spatřit schody vytesané do skály, vysoké palmy, pouštní krajinu, říčky, i vodopády.

Tamerza je oproti Chebice menší, avšak svou krásou se mu dokáže vyrovnat. Můžete zde spatřit nejen malebnou krajinu, ale také fantastický vodopád. Rozhodnete- li se navštívit oázu Mides, pak uvidíte rokli vyhloubenou přírodními živly a rozvaliny starého města.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.