Wellness pobyty

Ráno vstanete brzo, posnídáte, uvaříte si kávu a běžíte do práce, nebo ani nesnídáte a rovnou vyrážíte, však kávu si můžete dát až na pracovišti. Odpoledne běžíte vyzvednout děti ze školy, zavézt je do kroužků, rychle přichystat večeři, uklidit, vyzvednout děti, nachystat svačiny do školy, opravit domácí úkoly a večer padnete do postele únavou. Každý den neustále se opakující stejný rituál.

Celý týden se těšíte na víkend, který je ovšem často podobně hektický, protože vás čeká práce na zahradě, úklid domu a všechno to, co jste přes týden nestihli. Do toho se ještě blíží Vánoce, takže vás čeká pečení cukroví a shánění vánočních dárků. Hlava vám jde ze všeho kolem, ale kdybyste polevili, všechno by se zhroutilo. Nebo ne? Co by se stalo, kdybyste děti dali k babičce, jednou se vykašlali na víkendové práce, využili slevu na wellness pobyt a užili si s partnerem zasloužený odpočinek? Nic, vůbec nic by se nestalo! Jen byste byli jednou odpočatí a plní tolik potřebné energie.

Kam na wellness?

Přece jen o tom začínáte přemýšlet a hledáte něco hezkého mezi tou hromadou nabídek na internetu? V prvé řadě si ujasněte, kam chcete jet. Jsou to lázně, hory, historická města, velké hotely nebo naopak malinké útulné hotýlky někde v horách? Každý relaxuje jinak, v případě že hodláte celý pobyt strávit na procedurách a v sauně, zvolte raději velký hotelový komplex. Pokud vás láká aktivní relaxace a procházky v přírodě, zvolte některý z horských hotelů. Máte-li rádi památky a historii, jeďte do některého lázeňského, či historického městečka. U nás jich najdete soustu.

Co se dá na wellnessu dělat?

Máte-li vybráno, kam chcete jet, už si stačí jen vybrat z celé řady nabízených procedur. Každý hotel nabízí něco jiného, proto musíte hledat kombinaci, která vám bude vyhovovat nejvíce. V nabídce bývají masáže různého druhu, aromaterapie, finská sauna, vířivka, zábaly, vstup do hotelového bazénu a podobně. V případě lázeňských pobytů to může být i vyšetření lékařem a cvičení s fyzioterapeutem. Stačí si jen vybrat a můžete vyrazit. Nepropásněte aktuální slevy na lázeňské pobyty.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.