Dárkové poukazy – ideální dárek

Dárkové poukazy se jeví jako velmi dobrý a netradiční dárek, jelikož každý z nás velmi rád dárky dostává, ale také je velmi rád dává druhým. Hlavně pokud se jedná o rodinného příslušníka, dobrého přítele či kamaráda. Proč netradiční dárky? Vždyť poukazy na dárky se dají koupit skoro v každém obchodním domě.

Jedná se totiž o zážitkové dárkové poukazy. A to je samozřejmě trochu jiné. Zážitkový dárkový poukaz vás opravňuje zažít něco nevšedního, s trochou adrenalinu a pocucháním nervové soustavy. Nebo můžete mít i zážitek z poznání a cesty. Takové dárkové poukazy určitě udělají radost každému, kdo je dostane.

Dárkové poukazy je nutné velmi pečlivě vybírat a zvážit, že to co se líbí vám, co byste v klidu absolvovali, nemusí vyhovovat vašemu partnerovi či kamarádovi. Zážitkové dárky nejsou jen o tom, obdarovat, ale také „konzumace“ takového dárku bývá někdy obtížnější, náročnější než vypít sklenku sektu.

Zážitkové dárky se mohou týkat například adrenalinových sportů, využití neobvyklých dopravních prostředků, cestování a poznávaní. Dárky se sice mohou dělit na mužské a ženské, ale ruku na srdce. V dnešní době se již rozdíly v některých odvětvích sportů nebo zaměstnání stírají. Máme ženy horolezkyně, parašutistky a muži poskakují po kuchyni a vytváří delikatesy pro naše jazýčky.

Jak jsme již říkali, je důležité znát dobře příjemce dárku a podle toho ho vybírat. Určitě nedáte tomu, kdo trpí strachem z výšky jako dárek seskok padákem. Ale můžete zvolit například projížďku limuzínou po Praze, nebo řízení sportovního vozu. Také se nabízí různé relaxační pobyty v lázních spolu s masážemi, nebo něco netradičního?
Létá váš přítel nebo kamarádka často letadlem, dívá se na letušku a uvažuje jaká je vlastně jejich práce. Netradiční zážitkový dárek se může vlastně týkat i různých druhů zaměstnání. Pořiďte mu nebo jí možnost takovou práci vyzkoušet. Stačí dát jako dárek seminář o práci letušky či stewarda. Od odborníků na slovo vzatých se toho můžou za dobu semináře dovědět co nejvíce.

Zážitky díky netradičnímu dárku se určitě stanou na dlouhou dobu předmětem rozhovorů mezi vámi a vaším přítelem, kamarádem nebo známými. A určitě i oni si uvědomí, že podarovat své blízké a kamarády netradičním zážitkovým dárkem není jen adrenalin pro obdarovaného, ale i pro dárce, který čeká, jak jeho dárek bude přijat.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.